PKP Energetyka na okres wakacyjny (lipiec-wrzesień) wprowadza „Taryfy Plażowe” atrakcyjną ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw, zużywających do 250 megawatogodzin (MWh) w skali roku.
– Czas wakacji to okres względnego spokoju i wypoczynku dla większości firm. To również doskonały moment, aby spokojnie zastanowić się jak obniżać koszty działalności. W tym czasie proponujemy stosunkowe prostą ofertę zawierającą konkurencyjne ceny energii. Chcielibyśmy również premiować te firmy, które szybko podejmą decyzję o zmianie sprzedawcy na PKP Energetyka, dlatego przewidzieliśmy dla nich dodatkowe bonusy. To kolejna ciekawa oferta , z którą wychodzimy do małych firm i mamy nadzieję, że spotka się z równie dużym zainteresowaniem jak wcześniejsza – powiedział Andrzej Wołosz, Dyrektor Oddziału Obrót PKP Energetyka
Standardowym elementem oferty będzie gwarancja niezmienności ceny energii do końca 2012 roku. Ponadto, w zależności od momentu podpisania umowy, klient będzie zwolniony z opłaty handlowej do końca bieżącego lub następnego roku. Dziesięciu klientów, którzy jako pierwsi skorzystają z oferty, zostanie nagrodzonych atrakcyjnym upominkami energetycznymi.
Szczegółowe informacje o ofercie znajdują się na stronie internetowej www.pkpenergetyka.pl