NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

Już wkrótce druga edycja Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie

| inf. prasowa 10.04.2017 14

Już wkrótce druga edycja Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie
Fot. Piotr Brichacek (Briho) / wikimedia, lic. CC
Już 24 maja w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej odbędzie się druga edycja Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie. Jest to jedyna tego typu inicjatywa, która skierowana jest do kobiet funkcjonujących lub chcących rozpocząć swoją karierę w tych branżach.
Forum koncentruje się na realizacji dwóch podstawowych celów. Pierwszy z nich to zachęcenie młodych kobiet do podejmowania wyzwań zawodowych w branży infrastruktury i transportu. Cel ten jest realizowany przy współpracy z kilkoma największymi uczelniami technicznymi w Polsce. Do udziału w spotkaniu organizatorzy zapraszają wszystkie kobiety potrzebujące inspiracji oraz twardej wiedzy, która przekazana będzie podczas sesji warsztatowych. Każda z uczestniczek biorących udział w wybranym warsztacie otrzyma certyfikat potwierdzający obecność na szkoleniu.

Drugim celem Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie jest stworzenie platformy networkingowej dla kobiet zajmujących wysokie stanowiska w podmiotach funkcjonujących we wspominanych branżach. Każda debata z ich udziałem zostanie zakończona 15-minutową sesją Q&A.

W tegorocznej edycji Forum dyskusje będą koncertować się wokół tematyki przywództwa w dużych organizacjach oraz solidarności i wsparcia międzypokoleniowego. Program Forum uzupełniać będą wystąpienia typu Success Stories – o swojej drodze do sukcesu zawodowego będą opowiadały doświadczone liderki z sektora transportu i infrastruktury.

– Inicjatywę Forum Kobiet wspiera coraz więcej kluczowych dla branży postaci. Wszystkie jesteśmy zgodne co do tego, że aby zachować odpowiednią równowagę musimy rozmawiać i zauważać siebie nawzajem. Chcemy pomóc w promocji naszych branż w jak najszerszym zakresie. Miniony rok utwierdził nas w przekonaniu, że nasza inicjatywa jest potrzebna – mówi Ewelina Sosnowska, pomysłodawczyni i prowadząca Forum Kobiet.

– Ubiegłoroczna edycja przerosła nasze oczekiwania pod względem frekwencji, tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze bardziej obiecująco – dodaje.

II edycja Forum Kobiet będzie wzbogacona o formułę nagrody w dwóch kategoriach. Pierwsza z nich to nagroda za osiągnięcia zawodowe – Kobieta Roku w Infrastrukturze i Transporcie, a druga to nagroda za działania na rzecz kobiet w zakresie (obrębie) naszych branż. W nadchodzących dniach pojawi się informacja o szczegółach udziału w konkursie.

Przewodniczącą rady programowej II edycji Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie została Marita Szustak, Prezes Izby Gospodarczej Transportu i Logistyki.

Udział w Forum jest bezpłatny. Organizatorzy oraz Rada Programowa zapraszają do rejestracji oraz wzięcia udziału w naszym corocznym badaniu dotyczącym sytuacji kobiet na rynku pracy branży infrastrukturalnej i transportowej.

Podziel się z nami swoim zdaniem, wypełniając tę krótką, anonimową ankietę:
https://www.ankietka.pl/ankieta/267175/forum-kobiet-w-infrastrukturze-i-transporcie-2017.html
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej z regionu:

Warszawa (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Innowacje
PARTNER DZIAŁU


Wiecej z regionu:

Warszawa (0)
Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS